Spotkajmy się!
Let's come together!

  Światowe Dni Młodzieży 2016

Ecclesia

Cinelli Cinelli Affinity
ŚDM

Zakochaj się we własnym życiu!

„Bądźcie szczęśliwi i radośni. To obowiązek tych, którzy idą za Jezusem” – przekazał Ojciec Święty młodym, zebranym pod oknem papieskim, w środę 27 lipca. Dobry humor obowiązkiem chrześcijanina?

ŚDM

Kraków już za dwa dni!

Według oficjalnych danych, które widnieją na stronie ŚDM w Krakowie, do stolicy małopolski przybędzie trochę ponad 350 tys. pielgrzymów ze 187 krajów. Najliczniejszą grupę stanowią Polacy, zaraz za nimi plasują się Włosi, Francuzi i Hiszpanie.

ŚDM

"Mercy Fest" - Wrocław przywitał pielgrzymów

„Do you believe in God?!” – rapował dziś ze sceny ks. Jakub Bartczak. Tłum młodych ludzi z najdalszych zakątków świata odpowiadał gromko: „Yes I do!!!”. Takiej ilości pozytywnej energii Wrocław nie doświadczył nawet w trakcie Euro 2012.

ŚDM

Jednogłośnie i donośnie: zapraszamy!

Jeżeli leży nam na sercu obraz Polski w oczach przyjezdnych, jeżeli potrafimy się jednoczyć i mobilizować w ważnej sprawie i jeżeli chcemy odeprzeć falę lęku, która przetacza się nad Europą zachodnią, dajmy temu wyraz już teraz.

ŚDM

Droga do Światowych Dni Młodzieży 2016

Wybór piątego z ośmiu błogosławieństw na myśl przewodnią Światowych Dni Młodzieży 2016 współgra z całokształtem dotychczasowej działalności papieża Franciszka, dla której przesłanie miłości bliźniego zdaje się centralnym punktem.

ŚDM

Bp Damian Muskus uspokaja: Brzegi się sprawdzą

Zdaniem koordynatora generalnego ŚDM nie ma powodów do obaw co do możliwości zapewnienia młodym ludziom bezpiecznych i przyjaznych warunków wizyty w Krakowie i podkrakowskich Brzegach.

ŚDM

Dni w Diecezjach – sprawdź, co się wydarzy najbliżej ciebie

Dni w Diecezjach, które poprzedzają wydarzenia centralne Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, stanowią okazję do przyjrzenia się z bliska olbrzymiej różnorodności Kościoła powszechnego.

ŚDM

Biskupi ponawiają zaproszenie na ŚDM 2016

Polscy biskupi przypominają słowa Jana Pawła II: „Nie lękajcie się!” i zapraszają na nadchodzące wydarzenia związane ze Światowymi Dniami Młodzieży.